Zadzwoń do nas

Dziś jest sobota 22 czerwca 2024 imieniny: Paulina, Jan, Tomasz

21.10.2016r. (piątek) "Oblicza cyberprzestrzeni - wyzwania dla edukacji"

 Grupa docelowa: Dyrektorzy szkół, nauczyciele, psychologowie i pedagodzy szkolni

 Podczas spotkania porozmawiamy zarówno pozytywnych jak i negatywnych skutkach wszechobecności nowoczesnych technologii w życiu szkoły. Uczestnicy dowiedzą się co można zrobić już dzisiaj w codziennej pracy dyrektora, nauczyciela, psychologa i pedagoga szkolnego w świetle najnowszych wyzwań wynikających z wykorzystywania nowoczesnych technologii.

 Szczegóły i rejestracja.

 

 

22.10.2016r. (sobota) - „(ni) e-bezpieczny obywatel w wirtualnym świecie” – konferencja.

 Grupa docelowa: mieszkańcy województwa śląskiego.

 „(ni) e-bezpieczny obywatel w wirtualnym świecie” to pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce organizowane dla mieszkańców (zwykłych obywateli, a nie specjalistów z dziedziny bezpieczeństwa w IT., itd.)

 Nie daj się oszukać, nie jesteś bezbronny i nie musisz być bezsilny wobec technologii wykorzystywanych przez współczesnych włamywaczy!

 W dzisiejszych czasach cyberprzestępczość stała się nieodłącznym elementem funkcjonowania sieci Internetowej. Cyberprzestępczość to już nie jedynie nastolatek próbujący sprawdzić swoje umiejętności, ale doskonale zorganizowana grupa wyspecjalizowanych przestępców (nie-bezpiecznych obywateli).

 Na nic zdadzą się najdroższe i najbardziej wyspecjalizowane systemy oraz oprogramowania, jeśli to człowiek nie będzie posiadał wystarczającej wiedzy jak zachować się, aby stać się e-bezpiecznym obywatelem!

 

Szczegóły i rejestracja.

 


Załączniki:


Zobacz profil na Facebooku