Zadzwoń do nas

Dziś jest sobota 18 maja 2024 imieniny: Alicja, Feliks, Eryk

W dniach 28-29.01.2017r. w Łękawicy odbył się XV Halowy Turniej Piłkarski o Puchar Kocierza. W turnieju udział wzięło 18 drużyn z powiatu Żywieckiego, Bielska Białej i ze Śląska.

W finale zwyciężyła drużyna Melanżowcy, drugie miejsce zajęła drużyna Liga Niezwykłych Dżentemenów, trzecie  LKS ,,Soła’’ Rajcza, czwarte Od B-klasy do Ekstraklasy, piąte Kudłate Norki, miejsce szóste KS Żywiec.

Królem strzelców z 18  trafieniami został Damian Tomiczek –Melanżowcy, najlepszym piłkarzem Patryk Semik–Melanżowcy, najlepszym bramkarzem  Rafał Pawlus- LKS ,,Soła’’ Rajcza.

Organizator Turnieju - LKS „Beskid” w Kocierzu dziękuje: Wójtowi Gminy Łękawica Panu Tadeuszowi Tomiczkowi, Staroście Żywickiemu Panu Andrzejowi Kalecie oraz wieloletniemu członkowi Zarządu Rady Powiatu Panu Markowi Kuńcowi za objęcie patronatem turnieju, ufundowanie nagród i współorganizację. Sędziom za profesjonalne i obiektywne sędziowanie.

W sprawnym przeprowadzeniu turnieju – Kazimierzowi Kołodziej, Pawłowi Kumorek, Andrzejowi Walaszek, Krzysztofowi Kaczmarczyk, młodym zawodnikom naszego Klubu oraz Agnieszce i Pawłowi Kamińskim.