Zadzwoń do nas

Dziś jest czwartek 19 września 2024 imieniny: Konstancja, January
W przedostatniej kolejce drużyna z Łękawicy pokonała na własnym boisku v-ce lidera „DELPHI” Jeleśnia 1:0. Mecz dostarczył kibicom prawdziwych emocji. Do 75-tej minuty było bowiem 0:0. Obie drużyny atakowały raz jedna raz druga stwarzając wiele sytuacji podbramkowych. Akcje były szybkie i nagradzane brawami kibiców. Gra była prowadzona fer play.
W wspomnianej 75 minucie zawodnik Łękawicy - Tomaszek Piotr po otrzymaniu dokładnego podania od współpartnera wymanewrował obronę gości i zdobył jak się później okazało jedyną bramkę meczu na miarę awansu do V ligi.
Po zakończeniu spotkania radości było co nie miara. Kibice odśpiewali sto lat, zawodnicy odtańczyli taniec radości na środku boiska śpiewając hymn klubu, zaś trener i prezes fruwali podrzucani przez kibiców, zawodników i działaczy.
W drużynie gospodarzy nie było wybijających się zawodników, gdyż cała drużyna zagrała bardzo dobrze, jako zespół kolektywny realizujący założenia taktyczne trenera w 100% co dało w efekcie upragniony od wielu lat awans do V ligi na jedną kolejkę przed zakończeniem rozgrywek.
Zawodnikom, działaczom w imieniu kibiców, sympatyków drużyny LKS „Orzeł” Łękawica składamy serdeczne gratulacje oraz podziękowania za wywalczenie awansu do V ligi i życzymy dobrych wyników w sportowej rywalizacji, a być może i awansu do IV ligi.