Zadzwoń do nas

Dziś jest niedziela 23 czerwca 2024 imieniny: Wanda, Józef, Albin

W miesiącu czerwcu wznowiono działalność Klubu Seniora w Łękawicy, który został tymczasowo zamknięty  w związku z obostrzeniami związanymi z pandemią COVID-19.

Seniorzy od pierwszych dni chętnie biorą udział w zajęciach, które ze względów bezpieczeństwa zmieniły nieco formę.  Zajęcia sportowe, które do tej pory głównie były prowadzone w budynku Centrum Usług Społecznościowych zostały przeniesione w plener. Teraz seniorzy spotykają się na świeżym powietrzu, w parku, oraz na zajęciach nornic walking. W ostatnim czasie byli również  na basenie w chochołowskich termach.

W dalszym ciągu prowadzone są cykliczne zajęcia z psychologiem oraz zajęcia z rękodzieła, podczas których powstają małe arcydzieła.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się wyjazdy do Kina Janosik. „Każdy ma swoje lato”, „W jak morderstwo” oraz „Czyściec” to tytuły filmów, które Seniorzy mieli okazję zobaczyć w minionym czasie.

Bardzo cieszymy się, że możemy się spotykać, być razem, rozwijać, tworzyć oraz przede wszystkim wspierać w dość niełatwym dla wszystkich czasie. Miejmy nadzieję, że nowa, urozmaicona forma zajęć spodobała się Seniorom.

Wójt Gminy Łękawica Tadeusz Tomiczek


Zobacz profil na Facebooku