Zadzwoń do nas

Dziś jest wtorek 07 maja 2024 imieniny: Ludmiła, Gizela, Benedykt

Oferta pracy: Monter wiązek przewodów

 Stanowisko: Monter wiązek przewodów

 Miejsce pracy: Żywiec

 Opis stanowiska:

  • praca fizyczna na produkcji
  • praca w systemie zmianowym

Wymagania:

  •  gotowość do podjęcia pracy w pełnym wymiarze czasu pracy
  •  zręczność oraz zdolności manualne
  •  umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność , sumienność,
  •  doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferta:

  •  stałe zatrudnienie
  •  forma zatrudnienia : umowa o pracę
  •  uczestnictwo w programie szkoleniowym G-STARS,
  • istnieje również możliwość wyjazdów zagranicznych

 Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o składanie podań zawierających list motywacyjny i życiorys ( CV )  osobiście , listownie lub e-mailem :

 Sews-Cabind Poland Sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5, 34-300 Żywiec

 tel. 033 866 41 04

 e-mail: rekrutacja@sews-cabind.it

Zobacz profil na Facebooku