Zadzwoń do nas

Dziś jest czwartek 02 maja 2024 imieniny: Anatol, Zygmunt, Anastazy

W dniach 30-31.01.2016r. w Łękawicy odbył się XIV Halowy Turniej Piłkarski o Puchar Kocierza. W turnieju udział wzięło 20 drużyn z powiatu Żywieckiego, Bielska Białej i ze Śląska.

W finale zwyciężyła drużyna Skład Węgla i Papy, drugie miejsce zajęła drużyna Królewscy, trzecie  Bezimienni, czwarte Star-Gum Ślemień, piąte Nygusy, miejsce szóste Heisenberg.

Królem strzelców z 12  trafieniami został Rafał Hałat – Skład Węgla i Papy, najlepszym piłkarzem Seweryn Caputa – Skład Węgla i Papy, najlepszym bramkarzem  Piotr Prochownik - Królewscy.

W turnieju odbyło się 55 meczy i padło aż 232 bramek.

Organizator Turnieju - LKS „Beskid” w Kocierzu dziękuje: Wójtowi Gminy Łękawica Panu Tadeuszowi Tomiczkowi, Staroście Żywickiemu Panu Andrzejowi Kalecie oraz wieloletniemu członkowi Zarządu Rady Powiatu Panu Markowi Kuńcowi za objęcie patronatem turnieju, ufundowanie nagród, i współorganizację.

Sędziom –  Antoniemu Górnemu, Sebastianowi Szczotce i Grzegorzowi Janoszek, za profesjonalne i obiektywne sędziowanie.

W sprawnym przeprowadzeniu turnieju –wiceprezesowi klubu Wiesławowi Mieszczakowi, młodym zawodnikom naszego Klubu oraz Agnieszce i Pawłowi Kamińskim.