Zadzwoń do nas

Dziś jest sobota 24 lutego 2024 imieniny: Maciej, Bogusz, Modest

Drodzy Mieszkańcy,

Gmina Łękawica podjęła skuteczne działania mające na celu pozyskanie środków finansowych z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego na projekt pod nazwą „Modernizacja części byłego budynku OSP w Łękawicy na Centrum Usług Społecznościowych”. Starania zakończyły się sukcesem w postaci podpisania umowy o dofinansowanie. Realizacja projektu obejmuje modernizację i wyposażenie budynku w terminie do października 2018 r.

W wyniku modernizacji budynku - Skrzydła „C” powstanie jednopoziomowa, klimatyzowana sala o powierzchni ok. 200 m2 przewidziana na ok. 120 osób, toaleta damska, męska i dla niepełnosprawnych, szatnia, pomieszczenie porządkowe. Obiekt zostanie dostosowany dla osób niepełnosprawnych tj. zostanie zamontowana winda (platforma podnośnikowa). Ponadto duża sala zostanie wyposażona m.in. w stoły, krzesła i mobilne podium konferencyjne.

Wyłoniony w drodze przetargu nieograniczonego Wykonawca robót tj. Zakład Budowlano-Montażowy Stanisław Barzycki, Kuków 121A, 34-206 Krzeszów rozpoczął prace budowlane związane z wymianą i podniesieniem dachu. Równocześnie prowadzone są prace wewnątrz budynku.

                                                                                                          Wójt Gminy Łękawica

                                                                                                           Tadeusz Tomiczek


Zobacz profil na Facebooku