Zadzwoń do nas

Dziś jest sobota 22 czerwca 2024 imieniny: Paulina, Jan, Tomasz

   Ostatnie miesiące były bardzo ciężkie dla nas wszystkich. Sytuacja związana z pandemią koronawirusa wpłynęła na życie każdego z nas. Na szczęście sytuacja epidemiologiczna stabilizuje się i powoli możemy wrócić do realizacji naszych planów i zamierzeń, oczywiście z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa. W Klubie Seniora w Łękawicy zostały wznowione zajęcia stacjonarne, a także wyjazdowe.

    18 sierpnia 2020 r. grupa Seniorów wyruszyła „Szlakiem Orlich Gniazd”. Wycieczka rozpoczęła się od zwiedzania Jaskini Wierzchowskiej, następnie wyruszyli do Ojcowa na spacer Doliną Prądnika. Wielkie wrażenie zrobiła na nich kaplica „Na Wodzie”, a także Zamek Kazimierzowskiego.

    25 sierpnia 2020 r. odbyła się wycieczka do Kamiennej i Muszyny, malowniczej miejscowości uzdrowiskowej leżącej w Dolinie Popradu. Podróż rozpoczęła się „na słodko”, od zwiedzania Pasieki „Barć” i degustacji miodu. Wielkie wrażenie na Seniorach zrobiły Ogrody Biblijne w Muszynie, które ukazują treści biblijne w plenerze. Miejsce to z pewnością skłania do refleksji. Następnym punktem programu były Ogrody Sensoryczne oraz pijalnia wód mineralnych.


Zobacz profil na Facebooku