Zadzwoń do nas

Dziś jest sobota 22 czerwca 2024 imieniny: Paulina, Jan, Tomasz

Śmiało można powiedzieć, że Seniorzy na własnej skórze sprawdzili prawdziwość powiedzenia „cudze chwalicie, swego nie znacie”. W pierwszych tygodnia września wyruszyliśmy na wycieczki w nasze najbliższe okolice, a mianowicie do Pszczyny oraz trasą Inwałd- Wadowice- Kalwaria.

8 września 2020 r. grupa zwiedziła Muzeum Zamkowe w Pszczynie, Zagrodę Żubrów oraz skansen Wsi Pszczyńskiej. Miejsce to okazało się idealne na rodzinną wyprawę, a wśród seniorów pojawiły się głosy o ponownych odwiedzinach, tym razem z wnukami.

Od zwiedzania Ogrodu Jana Pawła II rozpoczęła się wycieczka w dniu 15 września 2020 r. Spacer po Wadowicach, i obowiązkowo wadowicka kremówka, Muzeum Jana Pawła II, Klasztor Ojców Karmelitów Bosych i Sanktuarium św. Józefa, Sanktuarium ojców Bernardynów w Kalwarii to kolejne punkty na mapie wycieczki.

Cieszymy się, że Seniorzy z naszej gminy aktywnie uczestniczą w zajęciach stacjonarnych i wyjazdowych, pomimo sytuacji epidemiologicznej nie zamykają się w domach. Cały czas dbamy, aby każdy uczestnik zaopatrzony był w obowiązkowe maseczki, a także zwracał szczególną uwagę na dezynfekcję rąk.


Zobacz profil na Facebooku